V Spodnji Šiški sta se v prvem današnjem dvoboju pomerila ljubljanski Bravo in Mura. Ob polčasu je bil rezultat poravnan pri rezultatu 1:1, na koncu pa so rumeni slavili z 2:1.

V prvem polčasu sta imela nasprotnika številne priložnosti, izkoriščeni sta bili le dve. Goste je v vodstvo popeljal Luka Bobičanec v 16. minuti srečanja, natančno je meril iz približno enajstih metrov. Tik pred odhodom v slačilnice je izenačil Martin Kramarič, do katerega je žoga prišla po preigravanju Mustafe Nukića. Tudi v drugem polačsu smo gledali atraktivno igro, s številnimi napadi na obeh straneh. Domače je v prvo vodstvo na tekmi popeljal Vanja Drkušić, ki je prejel natančno podajo na drugo vratnico in natančno meril z glavo. Muraši so poizkušali izenačiti, vendar se jim ni izšlo in doživeli so prvi poraz v sezoni.

NK Bravo – NŠ Mura 2:1