Ob 19. uri sta z dvobojem prvega kroga Prve lige Telekom Slovenije pričeli moštvi Domžal in Brava. Dvoboj se je končal z rezultatom 1:2.

V prvem polčasu je bilo moč gledati precej izenačeno igro, ob polčasu je na semaforju kazalo 1:1. Povedli so domači z zadetkom Daria Kolobarića, ki je prejel podajo v kazenski prostor in zadel v bližji kot gostujočega vratarja. Ljubljančani so izenačili pet minut kasneje, ko so gostje prav tako poslali dolgo podajo, katero je prejel Luka Žinko in izkušeno poslal žogo preko domačega vratarja. V drugem delu živahna predstava z obeh strani. Oboji so si priigrali nekaj priložnosti, nogometaši Brava so v 57. minuti zadeli tudi prečnik. Bravo je ob koncu igralnega časa oblegal vrata Domžal, kar se jim je obrestovalo v 89. minuti. V kazenskem prostoru se je najbolje znašel Rok Kidrič in iz bližine zadel za 1:2.

NK Domžale – NK Bravo 1:2