Predsednik NK Olimpija Milan Mandarić je v pogovoru za časnik Dnevnik dejal, da Mario Jurčević še naprej ostaja član Olimpije.


V igri je bil njegov prestop na Poljsko, kjer sta si ga želela predvsem Lodž in Jagiellonia. Po besedah Mandarića pa so posel s Poljaki nato pokvarili menedžerji. Levi bočni branilec je v letošnji sezoni odigral 18 tekem v Prvi Ligi Telekom Slovenije.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od V.U.
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Znani termini prvega kroga, otvoritev 36. sezone državnega prvenstva bo v Lendavi

Nogo metna zveza Slovenije je potrdila termine za tekme prvega kroga državnega prvenstva. …