Ponovni prvaki 3. SNL center z Bleda, so včeraj odigrali zaostalo srečanje 23. kroga, na domačem prizorišču so se z neodločenim izzidom razšli z ljubljansko Svobodo. Prvi polčas ni ponudil zadetkov in nasprotnika sta na odmor odšla z začetnih 0:0. Precej bol razburljivo je bilo v nadaljevanju, saj je domače v vodstvo v 64. minuti popeljal Ermin Čamdžić. Gostje iz prestolnice so zrežirali preobrat, najprej je sedem minut po prejetem zadetku izenačil Jasmin Dindič, strel z bele točke je minuto pred koncem v vodstvo pretvoril Anel Aličaič. Domačini niso dovolili drugega poraza v sezoni, za točko je v zadnji minuti izenačil Ladislav Stanko, ki je bil prav tako natančen z bele točke. Blejci so že osvojili naslov, saj imajo na prvem mestu tri kroge pred koncem, trinajst točk prednosti pred Zagorjani. Svoboda je z osvojeno točko in skupno petindvajsetimi, na šestem mestu poravnana s Šenčurjem.

Bled Hirter – Svoboda Ljubljana 2:2

Čamdžić 64’, Stanko 90’ (11m); Dindič 71’, Aličaič 89’ (11m)