Moštvo Zagorja je preteklo nedeljo gostovalo na Stadionu ob Beli Vipavi, kjer jih je pričakala domača zasedba NK Fama Vipava. Tekmo sta moštvi začeli v nekoliko počasnejšem napadalnem ritmu, do polčasa se mreži nista zatresli.

Po premoru so nogometaši vipavskega moštva stopili na plin. V 54. minuti je po lepi podaji Mihe Trošta iz neposredne bližine zadel Tilen Leban, v 62. minuti pa je vodstvo domačinov podvojil Branko Tutuš. Gostom je upanje na preobrat z zadetkom v 73. minuti povrnil Tilen Mlakar, a je z golom iz enajstih metrov šest minut kasneje Deni Vuga poskrbel, da so tri točke ostale v Vipavi.

V naslednjem krogu bo Zagorje doma proti Postojni iskalo svojo prvo prvenstveno zmago v sezoni, moštvo Fame Vipave pa se odpravlja na gostovanje v Žiri.

NK Vipava – NK Zagorje 3:1
Leban 54′, Tutuš 62′, vuga 79′ (11m); Mlinar 73′

5. krog 3.SNL ZAHOD – Fama Vipava vs NK Zagorje

📽| VRHUNCI LIGAŠKE TEKME ✅•Prilagamo še video povzetek tekme. 💻—————————————————————–FAMA Vipava 🆚️ NK Zagorje 3 : 1—————————————————————–Video: DD Studio Produkcija🔝•Gremo Fama Vipava! 🌞➡️•#nkvipava #zelenobeli #3SNL #since1919 🟢⚪