V soboto in nedeljo so bile na sporedu tekme 3. SNL zahod, zaradi padavin pa je bil prestavljen dvoboj med Tolminom in NK Brinje Grosuplje.

V Mirnu je bil odigran primorski dvoboj med domačo Adrio in Vipavo. Po vodstvu domačih v 76. minuti, ko je zadel Andrej Lukač, je tri minute pred koncem izenačil Matej Žižmond in poskrbel za delitev točk. Gornjski dvoboj v Šenčurju je pripadel gostom iz Škofje Loke. Vsi trije zadetki so bili doseženi v prvih desetih minutah, gostje pa so slavili z rezultatom 1:2. Domače je v vodstvo v peti minuti popeljal Ervin Jogić. Dve minuti kasneje je izenačil Blaž Dobnikar, za zmago Gostov pa je žogo v lastno mrežo potisnil Miha Kačar.

Izolani so gostili ljubljansko Svobodo in slavili z rezultatom 3:0. Domači so povedli v izdihljajih prvega polčasa, ko je zadel Jurij Požrl. Z dvema zaporednima zadetkoma je zmago Izolanov potrdil Jaka Štromajer. Gostje so dvoboj končali z igralcem manj na zelenici, izključen je bil Klemen Judež. Najvišjo zmago so si priigrali nogometaši kranjske Save, ki so kar z 1:9 odpravili Zagorjane. Med strelce se je vpisalo deset različnih nogometašev, domači pa so v 23. minuti ostali brez Reneja Zakonška. Prve zmage v sezoni so se veselili nogometaši Žirov, ki so edini zadetek na tekmi dosegli v 25. minuti srečanja, strelec je bil Alexander Stožinič. Ilirija je v Ljubljani gostila Postojno in slavila z visokih 6:0. Dvakrat sta se med strelce vpisala Milan Đajić in Lan Piskule. Martin Doći je zadel v lastno mrežo, medtem ko se je v dresu Ilirije Zadetka veselil Din Gutić.