V soboto je bil v Kranju odigran dvoboj med kranjsko Savo in ljubljansko Svobodo. Zmage z 2:3 so se veselili gostje iz prestolnice.

Gostje so povedli v 19. minuti srečanja, ko je zadel Marko Šajn. Prednost je Svoboda uspela zadržati do 32. minute, ko je iz enajstih metrov izenačil Ermin Čamdžić in tudi postavil izid polčasa. Goste je v novo vodstvo popeljal Ogochukwu Prince Akpomudia v šesti minuti nadaljevanja. Vse upe domačih je v 63. minuti pokopal najboljši strelec lige Aleksandar Đokić, ki je zadel za 1:3 in se veselil šestega zadetka v sezoni. Čeprav je deset minuti kasneje strel z bele točke izkoristil Armin Pašić, se do konca srečanja rezultat ni več spremenil in tri točke je s seboj odnesla Svoboda.

Sava Kranj – Svoboda Ljubljana 2:3
Čamdžić 32’ (11m), Pašić 73’ (11m); Šajn 19’, Akpomudia 51’, Đokić 63’

Fama Vipava na vrh lestvice, Tolmin in Izola na domačih tleh do remija

Peti krog v tretji ligi zahodne skupine je prinesel 22 golov, 35 rumenih kartonov, ter dva…