V soboto je bil v Kranju odigran dvoboj med kranjsko Savo in ljubljansko Svobodo. Zmage z 2:3 so se veselili gostje iz prestolnice.

Gostje so povedli v 19. minuti srečanja, ko je zadel Marko Šajn. Prednost je Svoboda uspela zadržati do 32. minute, ko je iz enajstih metrov izenačil Ermin Čamdžić in tudi postavil izid polčasa. Goste je v novo vodstvo popeljal Ogochukwu Prince Akpomudia v šesti minuti nadaljevanja. Vse upe domačih je v 63. minuti pokopal najboljši strelec lige Aleksandar Đokić, ki je zadel za 1:3 in se veselil šestega zadetka v sezoni. Čeprav je deset minuti kasneje strel z bele točke izkoristil Armin Pašić, se do konca srečanja rezultat ni več spremenil in tri točke je s seboj odnesla Svoboda.

Sava Kranj – Svoboda Ljubljana 2:3