Danes sta ekipi 3.SNL-zahod Dren Vrhnika in Brda Dobrovo odigrali tekmo, ki pa se je začela že 22. oktobra. Takrat je tekma trajala vse do 68. minute, nakar so jo sodniki prekinili zaradi razmočenega igrišča. Preostalih 22 minut je bilo odigranih danes, skoraj en mesec pozneje.

Vrhničani so sicer tekmo dobili že v prvem delu tekme, končni rezultat pa se v današnjem nadaljevanju obračuna ni spremenil. Vrhnika je tako zmagala z rezultatom 3:1, kar pomeni, da bodo prezimili tik pod vrhom 3.SNL-zahod z 32 točkami (toliko jih ima tudi Šenčur). Le točko prednosti pred Vrhniko in Šenčurom ima Tolmin, ki je do sedaj zabeležil le en poraz.

Naloži več novic od M. V.
Naloži več novic iz 3. liga zahod

Šenčur lov na 2. SNL pričel s šestico

Spom ladanski del sezone se s tekmami 15. kroga pričenja tudi za tretjeligaše. Na zahodu s…