V  petem krogu 3. SNL Zahod sta si v Športnem parku Postojna naproti stali moštvi Postojne ter Izole. Domačini so v prvih štirih srečanjih trenutne sezone ostali neporaženi, medtem ko so gosti iz Obale pred gostovanjem v Postojni osvojili zgolj štiri prvenstvene točke. S prvim zadetkom na tekmi in svojim četrtim v sezoni se je v 38. minuti izkazal David Darmanović, ki je domačo zasedbo popeljal v vodstvo z 1:0. Že minuto kasneje je bil rezultat ponovno izenačen po zaslugi Jake Štromajerja, ki je zadel za Izolo. Še pred koncem polčasa so se spet veselili na klopi Postojne, v vnovično vodstvo jih je popeljal Romario Cekaj.

V drugem polčasu se bili strelsko uspešnejši “Izolani”, svoj drugi gol na srečanju je v 54. minuti dosegel Štromajer. Ko je že kazalo na to, da se bo srečanje končalo z neodločenim izidom je zadetek za 2:3 in popolni preobrat rezultat zabil Adnan Ahmetović. Postojna je po porazu padla na peto pozicijo ligaške lestvice, Izola pa se je utrdila v sredini prvenstvene razpredelnice, na osemem mestu.

FC Postojna – Elta Izola 2:3 (2:1)

Strelci: Darmanović, Cekaj; Štromajer 2x, Ahmetović

Naloži več novic od Florijan Ropert

Vratar Kopra odslej med vratnicama ljubljanske Svobode

Med vratnicama je ljubljansko Svobodo okrepil 19-letni vratar Denny Tiganj, ki je v lanski…