Vodilno moštvo 3. SNL Zahod je včeraj gostilo moštvo NK Brinje Grosuplje, domači so slavili z rezultatom 4:0.

Večino priložnosti na tekmi so si priigrali domači, ki so povedli v 20. minuti, ko je z glavo zadel Dejan Djermanović. Deset minut kasneje je odibtek v prazna vrata potisnil kapetan Darko Zec in postavil izid polčasa. Tudi v drugem delu so dvakrat zadeli domači, Lan Žibert je prejel podajo v kazenski prostor in iz bližine premagal gostujočega vratarja. Za končnih 4:0 je zadel Damjan Jovanović, ki je sprožil iz kakšnih osemnajstih metrov, žoga je s pomočjo enega od branilcev končala v mreži.

Ilirija je izkoristila spodrsljaj Tolmina in sameva na vrhu lestvice, medtem ko Brinje zaseda šesto mesto.

ND Ilirija 1911 – NK Birnje Grosuplkje 4:0