V Lendavi je danes sončen dan in prijetnih 24 stopinj, vsekakor primernih za ogled nogometnega srečanja. Za vse, ki se srečanja niste mogli udeležiti, smo na SNPortal.si pripravili tekstovni prenos tekme.

Nafta 1903 – Fosilum Šentjur 1:2 (0:0)
100 gledalcev; Puclin (62.); Belak (51./11m), Goršek (94.)
RK: Puclin (83.)

Postava Nafte 1903: Valentić, Imre, Antonović M., Vöröš, Hobór, Szabó, Antonović D. (od 73. Nagy), Ivanič L., Puclin, Ivanič M., Bedo (od 46. Tudjan).
Postava Fosilum Šentjur: Zdovc, Oset A. (od 61. Lavdič), Wedra, Padarič, Matuš (od 79. Goršek), Oset Ž., Belak, Gračner, Lampret, Omeri, Kladnik (od 86. Diaci).

90′ + 4′ – Konec srečanja v Lendavi, gostje se veselijo zmage v lendavskem športnem parku.
90′ + 3′
– GOOOL! Hiter protinapad gostov, ko je pobegnil Belak in podal v petmetrski prostor. Valentić je bil prekratek do žoge je prišel Goršek in brez težav poslal žogo v gol.
90′
– Še nekaj trenutkov do konca srečanja, kot kaže bo ostal rezultat nespremenjen.
86′
– Z igrišča odhaja Denis Kladnik, ki je ob odhodu dobil tudi rumeni karton. V igro je vstopil Tim Diaci.
85′
– Rumeni karton je prejel Luka Ivanič.
83′
– Viljem Puclin je prejel drugi rumeni karton in je moral predčasno zapustiti igrišče.
82′
– Nagy je po dolgi podaji Vöröša z glavo zatresel prečko.
81′
– Rumeni karton za Davorja Gorška.
79′
– Iz igre Rok Matuš, v igro Goršek.
78′
– Puclin je prišel do žoge, podal v petmetrski prostor do Nagya, a je ta slabo streljal z glavo.
77′
– Domači poskušajo z dolgimi žogami v kazenski prostor.
73′
– Z igrišča David Antonović, v igro Bence Nagy.
71′
– Velika priložnost za goste! Belak je stekel v protinapad, domači se niso najboljše postavili v obrambi. Do žoge prišel Belak, a meril mimo vrat Valentiča.
70′
– Igra se je malce umirila. Domači poskušajo, gostje čakajo na protinapade.
65′
– Pritisk domačih se stopnjuje! Po podaji Davida Antonoviča je do strela prišel Mihael Ivanič, ki ni bil dovolj močan in je vratar Zdovc strel z lahkoto ubranil
64′
– Puclin še z enim močnim strelom z roba kazenskega prostora. Vratar Zdovc je žogo izbil v igralno polje.
62′
– GOOOL! Izenačenje na lendavskem stadionu! Puclin je po samostojnem prodoru premagal Zdovca, ko je meril v daljši vratarjev kot.
61′
– Do menjave je prišlo tudi v gostujoči ekipi. Igro zapušča Anže Oset, v igro vstopa Amadej Lavdič.
60′
– Domači imajo žogo v svojih nogah, gostje so se potegnili v obrambo in čakajo na priložnosti iz protinapadov.
56′
– Še en rumeni karton v ekipi Nafte 1903, prejel ga je Patrik Tudjan.
54′
– Jernej Lampret, Fosilum Šentjur, je prejel rumeni karton.
52′
– Po zadetku je sledil pritisk domačih, a žoga po treh poskusih ni hotela v gol.
51′
– GOOOL! Za goste je Miha Belak iz najstrožje kazni. Gostje vodijo v
50′
– Sodnik Šorli je dosodil najstrožjo kazen za goste, v kazenskem je padel Lampret po prekršku Matije Antonoviča. Slednji je prejel tudi rumeni karton.
48′
– Luka Ivanič je z roba kazenskega prostora podal pred vrata, ampak Tudjan ni stekel na žogo.
47′
– Lampret je za goste poskusil z zvitim strelom, ampak je žoga poletela mimo vrat.
46′
– Szabó je takoj po pričetku opazil, da Zdovc stoji izven svojih vrat. Žoga je za kakšen meter poletela preko gostujočih vrat.
46′
– Igralci so že na igrišču in sodnik Šorli je označil začetek drugega polčasa. Ob polčasu tudi menjava v domačih vrstah, trener Nemeth je v igro namesto Bedota poslal Tudjana.

45′ – Sodnik je odpiskal konec prvega polčasa, rezultat 0:0.
44′
– Drugi rumeni karton je za ekipo Nafte 1903 prejel Viljem Puclin.
43′
– Belak z odlični prodorom, a ga je v kazenskem prostoru ustavil Imre.
42′
– Tekma se ponovno odvija na sredini igrišča, igralci počasi že pričakujejo sodniški pisk za konec prvega polčasa.
39′
– Hiter protinapad gostov. Belak je podal do Kladnika, ki pa je spet slabo streljal, točno v roke Valentiča.
38′
– Prečka za domačine! Mihael Ivanič je z natančnim strelom stresel gostujočo prečko.
34
– Močen strel Szaba s 25 metrov, žoga je poletela točno v roke Zdovca.
32′
– Valentić je ubranil strel Kladnika, ki je poskusil z 10 metrov.
31′
– Na tribunah lendavske stadiona se je zbralo približno 100 gledalcev, od tega približno 20 članov navijaške skupine Gorgone.
30′
– Prvi strel iz kota za goste, Valentić je žogo izbil v polje.
29′
– Velika priložnost za vodstvo domačinov po podaji Hobórja, ko je Bedo z glavo meril mimo zgornje desne vratnice.
28′
– Prosti strel za domačine z desne strani.
24′
– Priložnosti domačih si sledijo ena za drugo, ampak žoga nikakor noče v gol.
22′
– Kombinatorna igra domačih med bratoma Ivanič in podaja v kazenski prostor. Bedo je žogo z glavo spustil na noge Davida Antonoviča, vendar je Zdovc strel ubranil.
18′
– Drugi rumeni karton na tekmi je prejel domači igralec Mario Imre.
15′
– Hobór je z desne strani podal v kazenski prostor, do strela z glavo je prišel Mihel Ivanič. Žoga je poletela visoko preko vrat vratarja Zdovca.
13′
– Prvi poskus na tekmi. S 16 metrov je poskusil Mihael Ivanič, ampak je Zdovc izbil v kot.
12
– Prvi rumeni karton na tekmi, ki ga je prejel gostujoči igralec Karlo Gračner.
11′
– Na desni strani je žogo sprejel Puclin ter utekel v kazenski prostor. Poskusil je s strelom na gol, a je žoga poletela mimo vrat.
8′
– David Antonović je z desne strani podal v kazenski prostor, a je žoga preletela vse igralce.
7′ – Napaka Matije Antonovića, ki je žogo sicer izbil v kazenskem prostoru in rešil domačine pred zadetkom.
2′ – Trenutno se igra odvija na sredini igrišča. Več so pri žogi gostje iz Šentjurja.
0′ – Le še nekaj trenutkov nas loči do pričetka tekme 22. kroga 3. slovenske nogometne lige vzhod, kjer se bosta pomerili ekipi domače Nafte 1903 in Fosilum Šentjur.