Danes bo ob 12. uri na stadionu NK Podvinci potekala položitev temeljnega kamna ob izgradnji novih ter obnovi in rekonstrukciji starih slačilnic.


Temeljni kamen bodo položili:

–        s strani investitorja : županja MO Ptuj, gospa Nuška Gajšek
–        izvajalec projekta: podjetje Robotehnika d.o.o, lastnik Andrej Orovič
–        s strani NK Podvinci: predsednik kluba Mitja Lah
–        s strani NŠ Podvinci: predstavnik nogometne šole Branko Lah

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz 3. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Rače 80. obletnico kluba proslavile z remijem proti pokalnemu prvaku

Tret jeligaš iz Rač v teh dneh praznuje častitljivo obletnico, 80 let delovanja kluba. Pra…