Vodilna ekipa lige Polana je igrala svojo tekmo že v petek proti ekipi Rakičana, v večernem terminu so prvič sploh oddali svoje točke, gostje pa so po prvem polčasu celo vodili, toda Vori Rok je poskrbel v drugem delu, da je doma ostala prvič ˝zgolj˝ točka. Neposredna tekmeca Polane pa sta izkoristila nepričakovan spodrsljaj. Odranci so zmagali Bogojino s 3:1, dva zadetka za domače je dosegel Patrik Raduha, Beltinci pa so z golom Jana Hartmana v gosteh premagali Čardo. Prve tri ekipe sedaj loči zgolj pet točk, boj za jesenskega prvaka je znova zelo odprt.

V boju za peto mesto je Ljutomer premagal domači Tromejnik, potem ko so že ob polčasu zaostajali s 1:0, toda vseeno obrnili tekmo v svojo korist. Grad je ohranil svoje mesto na sredini lestvice, kar sedem zadetkov so natresli nogometašem iz Radgone. Tudi Hotiza je z zmago nad Črenšovci priključila vodilnemu trojčku, domačini pa so znova padli na samo dno lestvice. Turnišče pa se je z zmago visoko povzpelo, doma so uspeli premagati ekipo Slatine s 2:1.

Polana : Rakičan 1:1 (0:1)