Na zaostalem obračunu dvaindvajsetega kroga 3. SNL so Podvinci s 3:1 slavili proti moštvu Vidma in z novimi tremi točkami skočili na četrto mesto prvenstvene razpredelnice.

Podvinčani so do enajste zmage v sezoni prišli po preobratu, saj so ob polčasu zaostajali, potem ko je v 38. minuti Rene Čuš sprejel odlično dolgo podajo Sebastjana Kranjca in Videmčane popeljal v vodstvo. Domačini so do izenačenja prišli v 52. minuti, ko je Denis Kuserbanj na levi strani kazenskega prostora izvajal prosti strel in pred vrati Vidma z lepo podajo zaposlil Tomaža Gojkoška, ki je z glavo zabil svoj peti zadetek v sezoni. Varovanci Roberta Hojnika so z dobro igro v drugem delu nadaljevali in v zadnji četrtini obračuna v razmaku petih minut prišli do popolnega preobrata in zmage. Najprej je v 70. minuti Brazilec Luccas Rodrigues uspešno kronal hiter protinapad in Podvince povedel v vodstvo z 2:1, za končnih 3:1 pa je pet minut kasneje po strelu z razdalje in slabem posredovanju gostujočega vratarja zabil Jernej Orovič.

Podvinci – Videm 3:1 (0:1)
Kuserbanj (52′), Rodrigues (70′), Orovič (75′); Čuš (38′)