Nogometaši Korotana iz Prevalj so gostili nogometaše NK Šmarje pri Jelšah in slavili z rezultatom 4:0.

Domači so za zmago potrebovali vsega 20 minut, ko so dosegli vse štiri zadetke. V prvem polčasu je vodilni zadetek dosegel Grega Triplat, šest minut pred dohodom na odmor. V nadaljevanju hitro povišanje prednosti, v deseti minuti nadaljevanja je na 2:0 povišal Anže Zavolovšek. V naslednjih štirih minutah je še dvakrat zadel Triplat in se veselil hat-tricka, s šestimi doseženimi zadetki je na vrhu lestvice strelcev, šest zadetkov je dosegel tudi Gal Grobelnik. Šmarje ostaja pri treh točkah, medtem ko jih ima korotan Prevalje sedaj šest in po nepopolnem četrtem krogu zaseda tretje mesto.

NK Korotan Prevalje – Šmarje pri Jelšah 4:0