Po dolgih štirih mesecih zimskega premora so ponovno oživela slovenskga tretjeligaška igrišča. V vzhodni skupini so Dobrovčani gostovali v Ljutomeru in se razveselili sedme zmage v sezoni in skoka v zgornjo polovico prvenstvene razpredelnice.

V Prlekiji se je končni rezultat ustavil pri 1:2, za vse zadetke pa so poskrbeli v gostujočem taboru. Kristjan Sagadin je v 35. minuti prvi zatresel mrežo, vendar na njegovo žalost je žogo poslal v napačno. Ljutomerčanom se je vodstvo ob odmoru nasmihalo vse do zaključnih minut, nato pa je udaril Elvino Podbrežnik, ki je dobro strelsko formo kazal že med zimskimi pripravami. Odlično strelsko razpoložen je med pripravami bil tudi Anej Polak in prav gostujoča 10-ica je sredi drugega polčasa kronala dobro igro Dobrovc ter poskrbela za vse tri točke.

Avto Rajh Ljutomer- Premium Dobrovce 1:2 (1:1)
Sagadin (35′ ag); Podbrežnik (42′), Polak (65′)