Gorica je danes predstavila naslednjo v nizu poletnih okrepitev. Vrtnice je okrepil 19-letni Tino Agić, ki se na Primorsko seli iz uglednega hrvaškega prvoligaša Rijeke. Nekdanji član mlajših selekcij hrvaške reprezentance igra na položaju centralnega branilca in bi lahko predstavljal pomembno pridobitev Gorice v lovu za prvoligaško vozovnico.


Agić je pred prihodom na Rujevico uspešno branil barve mlajših selekcij zagrebškega Dinama, Gorica pa bo njegov prvi klub na tujem.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Urban Podvratnik
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neus peh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdo…