Nogometaši ptujske Drave po 6. krogu v 2. SNL še vedno ostajajo le pri eni zmagi. V Zavrču, kjer so Ptujčani gostili Šmartno, so slednji slavili z 1:3.

Po prvem polčasu je bilo že 0:2. V 17. minuti je goste v vodstvo povedel David Hrastnik. Že slabih 10 minut kasneje, v 26. minuti, je vodstvo povišal Blaž Verhovšek in postavil končni izid prvega dela. V 63. minuti je za domače gol upanja iz najstrožje kazni dosegel Matic Marcius, a je že tri minute kasneje semafor kazal 1:3. Za novo povišanje je gol dosegel Mario Purnat. Rezultat se do konca tekme ni spremenil.

Šmartno se je z zmago povzpel na 12. mesto in ima 6 točk, Drava pa ostaja pri treh na predzadnjem, 15. mestu.

NK Drava Ptuj : NK Šmartno 1928  1:3
Marcius 63′ (11m); Hrastnik 17′, Verhovšek 26′, Purnat 66′

Naloži več novic iz 2. liga

Beltinci po porazu Nafte še bližje prvemu mestu

Dravinja je včeraj, ob 17.00 uri, gostila Beltince. Gostje so na tekmi 25. kroga v 2. SNL …