Štiriindvajsetletni napadalno usmerjeni vezist Kristijan Šipek zapušča NK Dob in bo svojo kariero nadaljeval v drugi slovaški ligi, kjer bo nosil dres KFC Komarno. V jesenskem delu sezone je za Dob na 14 tekmah v Drugi ligi zbral kar osem golov in osem asistenc.


Šipek je v svoji karieri zaigral tudi na 43 tekmah v Prvi ligi, pred prihodom v Dob pa je nosil še dres Radomelj, Domžal in Gorice.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od V.U.
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neus peh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdo…