Tudi drugoligaške ekipe se pospešeno pripravljajo na spomladanski del sezone. Tako sta se včeraj na Ptuju udarili ekipi Drave in Rogaške. Ob polčasu je najboljše kazalo Dravi, ki je na domačem terenu vodila z 1:0. A so nato v drugem polčasu, nogometaši Rogaške stopili na plin in v mrežo Drave pospravili štiri žoge. Za zmago Rogaške so zadeli Pavlović, Sedej, Pirtovšek in Gobec.

Drava Ptuj – Rogaška 1:4 (1:0)


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od M. Š.
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neus peh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdo…