V Novi Gorici sta se danes na prijateljski tekmi pomerili ekipi Gorice in Primorja. Tekma se je končala z rezultatom 1:1. Že v 2. minuti so domači povedli prek vezista Nika Jermola. Ajdovci so rezultat izenačali v 30. minuti, strelec je bil Žan Leban.

Modro-beli se tako v drugi del prvenstva podajajo s slabo popotnico. Pred današnjim remijem s tretjeligašem iz Ajdovščine so namreč v polfinalu pokala MNZ Nova Gorica po streljanju enajstmetrovk izgubili proti Brdom, kar pomeni da naslednjo sezono Goričani ne bodo igrali v Pokalu Slovenije.

ND Gorica : ND Primorje 1:1

Jermol 2.; Leban 30.

Začetna postava Gorice:

Marjanović, Aliaga, Kolenc, Osuji, Volarič, M. Kavčič, Jermol, Tomiček, Marinič, Bardanca, Asante

Naloži več novic od Danijel Bratušek
Naloži več novic iz 2. liga

Beltinci po porazu Nafte še bližje prvemu mestu

Dravinja je včeraj, ob 17.00 uri, gostila Beltince. Gostje so na tekmi 25. kroga v 2. SNL …