Razigrani Novomeščani so gostovali v Beltincih, ki so prišli do šeste zmage v sezoni, še naprej držijo visoko drugo mesto, za Radomljami zaostajajo zgolj točko.

Nogometaši Beltincev so v prvem polčasu zaostajali z dvema zadetkoma razlike, v dresu Krke sta zadetka dosegla Kaheem Anthony Parris in Luka Vešner Tičić. Z zadetkoma v 31. in 41. minuti so gostje ob polčasu vodili z 0:2. Beltinčani so v 68. minuti poravnali izid. V 56. minuti je zaostanek zmanjšal Nik Mršič, dvanajst minut kasneje je izenačil Jan Kristl. V sodnikovem dodatku je do dveh zadetkov prišel Parris ter se veselil hat-tricka. Krka je z zmago prekinila niz treh zmag Beltincev.

ND Beltinci – NK Krka 2:4
Mršič 56’, Kristl 68’; Parris 31’, 91’, 92’, Vešner Tičić 41’

Naloži več novic iz 2. liga

V Novem mestu so se zahvalili dosedanjemu strokovnemu štabu

Nogometaši Krke bodo v nadaljevanju sezone igrali z novim trenerjem. Po porazu v Novi Gori…