Nogometaši Nafte so med vikendom prisostvovali ob slovesnosti v Gornji Radgoni, kjer je domači nižjeligaš slavil 75 let od ustanovitve kluba. Ob proslavi sta članski moštvi obeh klubov odigrali tudi pripravljalno srečanje, ki so ga dobili Lendavčani.

Celodnevno slavje so s tekmo odprli veterani domačega kluba, ki so se pomerili z veterani moštva Portorož Piran, nato so na teren stopili številni mlajši nogometaši, glavni dogodek pa je predstavljal obračun članskih moštev Radgone in Nafte. Za Lendavčane je to bil prvi obračun v letošnjem pripravljalnem obdobju in varovanci Dejana Dončića so ga dobili z 0:2. Že v prvem polčasu sta zmago svojemu moštvu priborila Mihael Rebernik v 14. minuti in Stjepan Oštrek, ki je po dobre pol ure igre zabil iz najstrožje kazni. Za Nafto je prvič dres oblekel tudi nekdanji član Tabora Marsel Stare, ki se je moštvu pridružil v tem prestopnem roku.

Iskrene čestitke ŠNK Radgona ob visokem jubileju!

Radgona – Nafta 1903 0:2 (0:2)
Rebernik (14′), Oštrek (33′ 11m)

Naloži več novic iz 2. liga

Beltinci po porazu Nafte še bližje prvemu mestu

Dravinja je včeraj, ob 17.00 uri, gostila Beltince. Gostje so na tekmi 25. kroga v 2. SNL …