Novi madžarski prvoligaš MTK iz Budimpešte se pripravlja na novo sezono v Kranjski gori. Včeraj so se na pripravljalnih tekmah pomerili z dvema slovenskima drugoligašema.


Na prvem srečanju so premagali Brežice kar z 8:0, nato pa še Radomljane z rezultatom 4:0. Madžari so v vsakem od polčasov dosegli po dva zadetka, mrežo pa ohranili nedotaknjeno.

NK Radomlje – MTK Budapest 0:4
Prosser 25′, 71′, Lencse 35′, Mezei 79′

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po izvrstni sezoni Bajraj do priložnosti med elito

Lani prvi strelec 2. SNL, Murat Bajraj, se po izvrstni sezoni, v kateri je za Beltince zbr…