V Čatežu se je avstrijski prvoligaš Sturm Graz danes pomeril proti dvema slovenskima moštvoma. Na prvi tekmi so nogometaši iz Gradca s 4:2 izgubili proti Radomljam. Na drugi tekmi, ki se je začela manj kot uro po koncu obračuna z mlinarji, je Sturm s popolnoma drugačno enajsterico izzival nogometaše Gorice. Varovanci Mirana Srebrniča so izgubili z 1:0. Edini zadetek na tekmi je padel v 69. minuti po sporno dosojeni enajstmetrovki. Najstrožjo kazen je uspešno izvedel Christoph Lang.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Uredništvo SNPortal.si
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neus peh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdo…