V 10. krogu 2. SNL smo bili priča dvoboju dveh nekdanjih prvoligašev, ki pa v dosedanjem poteku prvenstva tega niso pokazali na igrišču. Nasproti so si stali nogometaši domačega Krškega in kranjskega Triglava.

Tekma, ki je potekala na stadionu Matije Gubca, se ni odvijala po notah domačih privržencev. Kranjski nogometaši so namreč v 21. minuti prvič povedli. Za 0:1 je v polno meril Haris Kadrić. Tudi nadaljevanje je bilo bolj po godu gostov. Že na začetku drugega dela, v 54. minuti je Haris Kadrić dosegel še drugi zadetek in povedel svojo ekipo v vodstvo z 0:2. 10 minut kasneje so gostje zastreljali še najstrožjo kazen, a do konca vendarle zadržali vodstvo in se veselili pomembne zmage.

10. krog 2. SNL:

KRŠKO : TRIGLAV KRANJ  0:2 (0:1)

Kadrić 21′, 54′

Naloži več novic iz 2. liga

Beltinci po porazu Nafte še bližje prvemu mestu

Dravinja je včeraj, ob 17.00 uri, gostila Beltince. Gostje so na tekmi 25. kroga v 2. SNL …