ND Ilirija je, kot kaže, pripeljala še eno odmevno okrepitev. Po tem, ko se je prihod izkušenega Mateja Popolatnika izkazal za velik zadetek v polno, os Ljubljančani pripeljali še Maja Roriča, nazadnje pa naj bi se pred klubskimi vrati znašel tudi bivši član Mure, Žiga Škoflek.


Škoflek je še ne dolgo tega igral v Rusiji za Torpedo Moscow, nazadnje pa pri murskosoboški Muri. Sedaj naj bi okrepil drugoligaša, ki je z odmevnim poletnim prestopnim rokom dokazal, da lahko resno razmišlja o prvi ligi. Vendarle je sezona še dolga, a moramo priznati, da je podoba Ilirije vse lepša in lepša.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Žiga Podkrižnik
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neus peh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdo…