V okviru 18. kroga v drugi slovenski nogometni ligi smo včeraj spremljali še zadnji dve tekmi. Med seboj sta se v Bistrici merili ekipi Bistrice in Vitanesta iz Bilja, v Grosuplju pa ekipi Brinje in Ilirije. Zmag sta se veselili obe gostujoči ekipi, skupaj pa smo videli pet zadetkov.

Bilje so se proti Bistrici veselile zmage z 2:1. Uprizorili so pravi preobrat, saj so ob polčasu zaostajali z 1:0. Za Bistrico je v 11. minuti zadel Niko Havelka. V drugem polčasu pa so Bilje odigrale povsem drugače in z dvema zadetkoma Jana Štrukelja, v razmaku dveh minut (67. in 69. minuta), vknjižili tri točke.

Ilirija, ki je v prejšnjem krogu klonila na domačem terenu proti ekipi Aluminija, je poraz hitro pozabila in vknjižila nove tri točke. Tokrat so zmagali na gostovanju v Grosuplju. Za zmago Ljubljančanov sta zadela Matej Poplatnik in Marko Brkić.

Jesenski del sezone se je torej zaključil, spomladanski del pa naj bi se predvidoma začel 5. marca.