Nogometno društvo Beltinci je danes javnost obvestilo o prvi kadrovski spremembi v njihovem članskem moštvu. Žute po šestih mesecih sodelovanja zapušča Hrvoje Kudumija. Hrvaški branilec je s klubom sporazumno prekinil pogodbo. Dvaindvajsetletnik, ki je v Beltince prišel iz hrvaškega NK Varteks, je v rumenem dresu nastopil 10-krat.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Uredništvo SNPortal.si
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neus peh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdo…