Navijači štirikratnih državnih prvakov iz Nove Gorice bodo med vratnicama svojega moštva še naprej lahko spremljali Uroša Likarja, ki je s klubom podaljšal sodelovanje.

Enaindvajsetletnik je lani zaigral na 22 tekmah slovenskega državnega prvenstva, ki se ni končalo po željah vodstva kluba in navijačev sinje-modrih, saj bo Gorica v novi sezoni igrala v 2. SNL. Primorec ima ob slovenski prvi ligi še nekaj izkušenj iz 3. SNL, medtem ko bo svoj debi v drugoligaški konkurenci prav gotovo doživel že čez nekaj tednov.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od R. Š.
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neus peh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdo…