V 7. krogu 2. SNL je ekipa Doba slavila že tretjič zapored in se proti Bricem veselila zmage z visokih 5:0. Dobljani na lestvici še naprej uspešno sledijo vodilni trojici in imajo za prvouvrščenimi rivali iz Radomelj le tri točke zaostanka.

Ekipa Simona Sešlarja je v zadnjih tednih očitno našla pravi ritem in po dveh težkih zmagah, najprej proti Rudarju in nazadnje še Triglavu, ponovno osvojila vse tri točke. Dobljani so proti Primorcem večino dela opravili že do sredine prvega dela, saj so po dveh zadetkih Denisa Petroviča ter novemu zadetku kapetana Alberta Račića, do vodstva z 3:0 prišli po vsega 26. minutah igre. Petrovič je v letošnji sezoni mrežo nasprotnika zatresel že petkrat in na lestvici strelcev samo za en gol zaostaja za Meshackom Ubochiomo iz Nafte. Tudi v drugem delu se stanje na terenu ni spremenilo, nov zadetek pa je po uri igre dosegel Domen Jugovar. Za piko na i in končnih 5:0 je štiri minute pred iztekom rednega dela iz najstrožje kazni poskrbel Klemen Kunstelj.

Dob – Brda 5:0 (3:0)
Petrovič (12′, 24′), Račić (26′), Jugovar (59′), Kunstelj (86′ 11m)

Naloži več novic iz 2. liga

Beltinci po porazu Nafte še bližje prvemu mestu

Dravinja je včeraj, ob 17.00 uri, gostila Beltince. Gostje so na tekmi 25. kroga v 2. SNL …