11. krog 2. SNL je prinesel primorski obračun. V Dekanih sta se namreč srečala domači Jadran in gostujoči nogometaši Primorja iz Ajdovščine.

V prvem polčasu zadetkov na obračunu ni bilo, videli pa smo po en rumemi karton na vsaki strani. V drugem polčasu pa so domači prvi zadeli. V 56. minuti se je med strelce prvič vpisal Rok Jakomin, ki je vajo ponovil še 13 minut kasneje, ko je v 69. minuti zabil še svoj drugi zadetek na tekmi in vodstvo domačih 2:0. Zmago varovancev Alena Ščulca pa je v 77. minuti, z zadnjih zadetkom na tekmi, potrdil Maj Mitterndorfer in postavil končni izid 3:0.

Jadran se je z današnjo zmago iz zadnjega, 16. mesta, prebil na 12. in je le še točko oddaljen od tokratnega nasprotnika. Ajdovci so tako pri 9 točkah na 11. mestu. V naslednjem krogu bo Jadran gostoval na Koroškem pri Fužinarju, Primorje pa gosti vodilne Radomlje.

JADRAN DEKANI : PRIMORJE E-MUNDIA  3:0 (0:0) Jakomin 56′, 69′, Mitterndorfer 77′
Naloži več novic iz 2. liga

Beltinci po porazu Nafte še bližje prvemu mestu

Dravinja je včeraj, ob 17.00 uri, gostila Beltince. Gostje so na tekmi 25. kroga v 2. SNL …