Nogometni klub Brežice je v četrtek sklical občni zbor, na katerem so dobili tudi novega predsednika. Dosedanji predsednik Jure Pezdirc je s položaja predsednika odstopil.


Na dogodku je predsednik Pezdirc predal finančno poročilo in povzetek dela preteklega leta oz. sezone, nato je športni direktor Peter Gramc poročal o delovanju članske ekipe, Sandi Hervol, ki je predstavil poročilo za mladinsko šolo. Vodenje kluba je prevzel dosedanji športni direktor Gramc, z ekipo v sestavi:
– Sandi Hervol podpredsednik,
– Jure Pezdirc poslovni direktor in
Goran Mohorko tehnični direktor.

Ostali člani uprave so Rok Capl, Vito Petan, Aleksander Zupančič in Igor Zorko.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neuspeh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdov…