Slovensko drugo ligo zapušča 23-letni branilec Dominik Ivkič, ki je nazadnje branil barve Fužinarja. V prihodnje bo nosil dres estonskega Jalgpalliklubi Tallinna Kalev. Nogometno pot je začel pri Interblocku, igral pa je tudi v dresu Domžal, Zarice in Radomelj.


Zadnji dve sezoni je igral na Koroškem, v dresu Fužinarja je zbral 41 nastopov in dosegel dva zadetka.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neuspeh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdov…