Nogometni klub iz Beltincev je pred prekmurskim derbijem z Nafto pripeljal tri nove obraze. Beltinec so okrepili 21-letni branilec Aleksandar Zeljković, ki prihaja iz SC Weiz, 18-letni levi bočni igralec Luka Verbič, iz mladinske selekcije Maribora in 23-letni napadalec Mateo Verunica, ki je nazadnje nosil dres Rogaške.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neuspeh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdov…