Nogometaši Beltincev so z generalko v Vidmu pri Ptuju tudi uradno zaključili letošnje poletno pripravljalno obdobje. Varovance Damjana Gajserja že čez teden dni čaka otvoritev nove sezone 2. SNL, ko bodo gostovali na Ptuju.

Prekmurci so na zadnji tekmi pred začetkom sezone dodobra napolnili mrežo lokalnega tretjeligaša, saj je že v prvem polčasu domači vratar klonil kar šestkrat. Gostje so srečanje odločili že do 32. minute, ko so povedli s štirimi zadetki, pri katerih se je med strelce trikrat vpisal Grobelnik. Videmčani so enega redkih svetlih trenutkov na srečanju doživeli v 36. minuti, ko se je Plajnšek sprehodil skozi beltinško obrambno vrsto in nato lepo akcijo tudi uspešno zaključil. A kljub temu se je zaostanek ob odmoru še izdatneje povišal, saj sta v samem zaključku prvega dela v razmaku dveh minut zabila Džumhur in Marič. Tudi v nadaljevanju je več od igre imel prekmurski drugoligaš, ki je v 60. minuti prišel do končnih 1:7, zmaga pa bi lahko bila še višja, saj je v drugem polčasu domačine dvakrat rešil tudi okvir vrat.

Videm – Beltinci 1:7 (1:6)

Naloži več novic iz 2. liga

Beltinci po porazu Nafte še bližje prvemu mestu

Dravinja je včeraj, ob 17.00 uri, gostila Beltince. Gostje so na tekmi 25. kroga v 2. SNL …