V sredo je svoje varovance prvič v letošnjem letu zbral tudi ankaranski strateg Vlado Badžim. Obalni drugoligaš se v nadaljevanje prvenstva podaja z odličnim izhodiščem, saj za drugim Dobom, ki ima sicer tekmo manj, zaostaja vsega dve točki.


V taboru Primorcev ne skrivajo visokih želja in ambicij, ki so povezane tudi z bojem za mesta na vrhu drugoligaške razpredelnice. Z najmanj drugim mestom bi si Ankarančani priigrali tudi možnost preboja med najboljše klube v državi, kar bi bil zagotovo največji uspeh v zgodovini kluba, ki praznuje 50-letnico obstoja.

Trener Vlado Badžim in predsednik Sebastjan Dvojmoč, ki je ob uvodnem sestanku obelodanil tudi nekaj novosti, sta ob manjkajoči četverici pozdravila sedemnajsterico nogometašev, ki se jim bo v zimskem prestopnem roku verjetno priključil tudi kakšen nov obraz.

Ankarančani bodo tudi letos izkoristili dejstvo, da se na slovenski Obali pripravlja nekaj kakovostnih ekip, saj so že potrjeni štirje pripravljalni obračuni. Ob tretjeligaški Ivančni Gorici, ki bo nasproti stala 4. februarja, se bodo Matej Zemljak in soigralci že konec januarja udarili s tremi prvoligaškimi nasprotniki.

Ob Gorici in Mladosti iz Lučanov, že 21. januarja, v uvodni tekmi priprav, oranžne v Dekanih čaka obračun z aktualnim srbskim prvakom, nogometaši Crvene zvezde.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Z dobrimi igrami v 2. SNL do prvoligaške priložnosti

Nova poletna okrepitev v zasedbi Primorja je Jon Ficko. Enaindvajsetletni osrednji branile…