Danes so bila v 20. krogu 2. slovenske nogometne lige odigrana tri srečanja. Nogometaši sežanskega Tabora so doma gostili ekipo Brežic. Prvi polčas v Sežani dobrim šesto gledalcem ni ponudil zadetkov. So pa varovanci Andreja Razdrha imenitno otvorili drugi polčas in že v tretji minuti nadaljevanja povedli, ko je zadel drugi strelec prvenstva Ibou Kebe. Sežančani so minimalno prednost zadržali vse do konca srečanja, z novo zmago pa so se zavihteli na vrh prvenstvene lestvice. Brežičani so kljub porazu ostali na predzadnjem petnajstem mestu.

V Beltincih so gostili ekipo novomeške Krke. Beltinčani so še drugič pred svojimi gledalci ostali nepraženi, medtem ko so farmacevti osvojili še drugi remi zaporedoma. Dobrih dvesto gledalcev v beltinskem športnem parku v 90. minutah ni videlo zadetkov. Žuti z novo točko ostajajo na enajstem mestu lestvice, medtem ko so farmacevti kljub točki zdrsnili na sedmo mesto prvenstvene lestvice.

V Vipolžah so domači po zamenjavi na trenerskem stolčku prišli do izdatne zmage proti ljubljanski Iliriji 1911. Dobrih sto gledalcev je prvič razveselil Davies Opoku že v 12. minuti srečanja. Sredi prvega polčasa je Jan Štrukelj poskrbel za občutnejše vodstvo domačih. Varovanci Alena Ščulca so tudi v nadaljevanje vstopili naravnost fantastično in že v prvi resni akciji povišali rezultat na 3:0, mrežo Tonija Šuškovića je zatresel Darius Daniel Jalinous. Le slabe štiri minute zatem so gostje z zadetkom Matica Marciusa rešili vprašanje zmagovalca. Končni rezultat je v sodnikovem podaljšku iz bele točke postavil Vice Miljanić. Brda so se z tremi točkami zavihtele na štirinajsto mesto lestvice, zadnje mesto pa prepustili ravno Iliriji 1911.

Rezultati:

Beltinci : Krka 0:0

200

Brda : Ilirija 1911 5:0 (2:0)

100; Opoku 12`, Štrukelj 24`, Jalinous 47`, Marcius 51`, Miljanić 92`-11m

CherryBox24 Tabor Sežana : Brežice Terme Čatež 1:0 (0:0)

600; Kebe 48`

Odigrano včeraj:

Drava Dakinda Ptuj : Nafta 1903 2:0 (2:0)

500; Ivanov 23`, Kukovec 40`

Ankaran Hrvatini : Roltek Dob 0:1 (0:0)

100; Avbelj 86`

Jadran Dekani : Kalcer Radomlje 2:2 (0:1)

200; Zyba 51`, Banović 86`; Hajrić 30`, Bejdić 84`-ag

Fužinar Vzajemci : Vitanest Bilje 0:2 (0:0)

150; Doplihar 75`, Oyewusi 88`

Sreda; 3.4.2019

AŠK Bravo : Rogaška

Naloži več novic iz 2. liga

Pri Gorici sestavljajo prvoligaški igralski kader, podpisali dve novi pogodbi

Že tri kroge pred koncem letošnje sezone drugoligaškega tekmovanja, je postalo jasno, da s…