Slovenska futsal reprezentanca je mednarodni turnir v Franciji zaključila z visokim porazom. Varovanci Tomislava Horvata so proti Braziliji izgubili z 0:8. Slovenci so tako na turnirju proti močnima nasprotnicama Braziliji in Franciji vknjižili dva poraza. Edini zadetek na obeh tekmah je za Slovenijo dosegel Igor Osredkar proti Franciji.

Slovenci so se prvih 20. minut dostojno zoperstavili verjetno najmočnejši futsal reprezentanci na svetu, a Brazilci so vseeno hitro povedli. Obetavni poskusi Žana Janeža, Nejca Kovačiča in Marka Mohoriča niso bili dovolj da bi lahko premagali brazilskega čuvaja mreže. Brazilci so od 22. minute dalje le še polnili slovensko mrežo, vse do končnega rezultata 0:8.

Slovenci so bili tako kot na vseh medsebojnih tekmah z Brazilijo prej, tudi na šesti poraženi.

Slovenija – Brazilija 0:8 (0:1)