V Stožicah je slovenska izbrana vrsta gostila reprezentanco Grčije v prvem krogu Lige narodov. Srečanje se je končalo z delitvijo točk in rezultatom 0:0.

V prvem polčasu ni bilo veliko priložnosti in mreži sta ostali nedotaknjeni. Prvo lepšo priložnost si je priigrala Slovenija, po levi strani je stekel Damjan Bohar, podal v kazenski prostor na drugo vratnico, a je grška obramba žogo izbila v kot. Že v naslednjem napadu bi lahko Grki povedli, slovenska obramba je žogo izbila v kot, tik nad prečko lastnega gola. Do konca polčasa ni bilo resnejših priložnosti, le v 29. minuti se je blizu vratarja Jana Oblaka znašel grški napadalec, Oblak pa je žogo ukrotil.

V začetku drugega polčasa so nekoliko pritisnili gostje in poizkušali s streli od daleč, na mestu pa je bil eden najboljših vratarjev na svetu. V 81. minuti v kazenskem prostoru, vendar poizkus ni ogrozil vrat Slovenije. V 86. izjemna priložnost Andraža Šporarja, ki je prejel natančen predložek pred grška vrata, a za las zgrešil cilj.

Slovenija – Grčija 0:0