Slovenska ženska reprezentanca do 17 let je danes odigrala prvo pripravljalno srečanje z vrstnicami iz sosednje Madžarske. Uvodno preizkušnjo so dobile gostje z rezultatom 0:3. V četrtek bo na sporedu nov dvoboj, s pričetkom ob 12. uri, na Madžarskem.

Ob polčasu so gostje vodil z minimalno prednostjo, edinega zadetka se je veselila Emoke Papai. V nadaljevanju sta še dve žogi končali v mreži slovenskih vrat, na 0:2 je povišala Siberjeva, končni izid pa minuto pred iztekom igralnega časa postavila Sain.

Slovenija U17 – Madžarska U17 0:3
Papai 19’, Siber 78’, Sain 89’

Slovenija: Kocijan, Šabotič, Kajzba, Mele, Kolar, Rojnik, Janež, Gradišek, Šoštarič Karič, Eferl, Sušnik
Igrale so še: Fluher, Bizjak, Vilčnik, Galjot, Erman, Dolenšek, Hlebec, Rakovec, Rovšek, Keršič, Grujič, Osojnik

Naloži več novic iz Reprezentanca

Ljubljana proti Ptujčankam ni dovolila presenečenja

Nogometašice Ljubljane bodo prihodnji mesec v Stožicah zaigrale v finalu ženskega pokala, …