Slovenska izbrana vrsta se bo v ponedeljek zbrala na Brdu pri Kranju in pričela priprave na petkovo gostovanje na Malti, kjer bo z domačo izbrano vrsto odigrala četrto srečanje kvalifikacij za svetovno prvenstvo, zadnjo v letošnjem koledarskem letu.


A nekaj dni pred zborom v Slovenijo znova kapljajo slabe novice. Ponavlja se oktobrski scenarij, saj Srečko Katanec sredi Sredozemskega morja znova ne bo mogel računati na dva pomembna aduta. Tako kot pred dobrim mesecem, ko je izbrana vrsta presenetila Slovaško in Anglijo, bodo Slovenci tudi proti Malti zaigrali brez Kevina Kampla in Roberta Berića. Tokrat bosta oba manjkala zaradi poškodb, ki je Krčanu preprečila že udejstvovanje na zadnji reprezentančni akciji.

Scenarij obeh poškodb je skorajda na las podoben. Tako Kampl kot tudi Berić sta se poškodovala po tem, ko sta svojima moštvoma zagotovila zmago. Spomnimo, Berić je bil včeraj natančen v dvoboju s Qabalo, poletno krvnico Maribora, v mrežo katere je v 53. minuti pospravil gol za zmago z izidom 1:2. Posavski napadalec je bil zamenjan slabih devet minut kasneje, vesti s Francije pa pravijo, tako poroča spletni portal foot-sur7.fr, da bo moral napadalec St. Etienna zaradi poškodbe stegenske mišice na desni nogi mirovati vsaj deset dni.

Bo Katanec namesto Berića vpoklical nadomestno rešitev?

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz Reprezentanca

Dodaj odgovor

Poglejte še

Mlada reprezentanca EP zaključila brez izstreljenega naboja

Slovenska reprezentanca do 21 let je s porazom proti Češki zaključila z nastopi na evropsk…