Mladinska nogometna reprezentanca Slovenije je odigrala še drugo srečanje kvalifikacij za evropsko prvenstvo. Na Švedskem so se merili z vrstniki iz Ukrajine in vpisali še drugi remi, tokratni dvoboj se je zaključil z rezultatom 1:1.

Ukrajinci so povedli že v četrti minuti, po zadetku Vološin, čeprav je slovenska zasedba zapretila že v prvi minuti. Do izenačujočega zadetka je bilo potrebno počakati do 36. minute, ko je za 1:1 poskrbel Urbančič. Do konca srečanja se izid ni spremenil in slovenska izbrana vrsta je osvojila še drugo točko v kvalifikacijah, v torek pa sledi še zadnje srečanje, nasproti bodo stali vrstniki iz Estonije, ki so še brez točk.

KVALIFIKACIJE ZA EP U19 – 2. TEKMA:

Ukrajina U19 – Slovenija U19 1:1
Vološin 4′; Urbančič 36′

Slovenija: Gril, Matko, Burin (77′ Kocar), Laci, Maher (84′ Markuš), Urbančič, Prelec, Svetlin, Simić (66′ Pečar), Mutavčić, Cipot