Včeraj sta se še v drugo v Gornji Radgoni srečali reprezentanci Slovenije in Slovaške v kategoriji do 18 let. Potem, ko so v prvem srečanji zmagali Slovaki, so bili v drugo boljši naši reprezentanti, ki so srečanje z goloma Harisa Kadrića dobili z 2:1.

Slovenski reprezentanti so boljšo igro v prvem polčasu kronali že v 17. minuti, ko je po strelu iz kota v kazenskem prostoru bil najvišji napadalec ljubljanskega Brava Haris Kadrić, ki je zadel z glavo. Isti igralec je zadel tudi v drugem polčasu, ko je v 50. minuti srečanja izkoristil globinsko podajo Kregarja, ter s strelom v daljši vratarjev kot, še drugič matiral gostujočega vratarja. Končni izid 2:1 so gostje postavili v četrti minuti sodnikovega podaljška, ko so zadeli iz prostega strela.

Slovenija U18 – Slovaška U18  2:1 (1:0)

Kadrić (17′, 50′); Kadak (94′)

Slovenija: Sekulić, Trontelj (82′ Schweiger), Kolmanič (72′ Kurtović), Zec, Rorič, Kregar (72′ Štusej), Kryeziu (82′ Zakrajšek), Grajfoner (72′ Kričkovič), Kadrić, Demirović, Stare (60′ Matko).

Naloži več novic od Urška Rizmal

Ačimović predstavil seznam za pomemben obračun v Fazaneriji

Slovensko mlado reprezentanco v petek 22. marca čaka zelo pomemben obračun v boju za uvrst…