Slovenska izbrana vrsta do 21 let je gostovala na Madžarskem z njhovimi vrstniki. Po porazu z Italijani so tokrat varovanci Primoža Glihe remizirali, po zaostanku s 3:0.

Madžare je v vodstvo popeljal Bence Biro, ki je dosegel hat-trick, zadetke je dosegel v 9. 34. in 54. minuti. Nato so začeli zadevati slovenski reprezentantje, prvi je mrežo domačih načel Žan Medved, v 68. minuti. Osem minut kasneje je za 3:2 zadel Tomi Horvat, izenačujočega zadetka se je veselil Aljoša Matko, ki je zadel tudi proti Italijanom. Pet minut pred koncem srečanja je bil izključen Medved.

Madžarska U21 – Slovenija U21 3:3
Biro 9′, 34′, 54′; Medved 68′, Horvat 76′, Matko 79′
Rdeči karton: Medved 85′

Slovenija: Vekić, Rogelj, Ploj, Gnezda Čerin, Celar, Petrovič, Kryeziu, Stojinović, Zaletel, Šoštarič Karić, Gorenc. Igrali so še: Pišek, Medved, Horvat, Štor, Zec, Rom

Naloži več novic iz Mladinski nogomet

Za Slovenijo brez sprememb

Slovenska nogometna reprezentanca je septembra odigrala dve tekmi v Ligi narodov. Varovanc…