Slovenska kadetska nogometna reprezentanca je zaključila s kvalifikacijami, ki jih je gostila Nizozemska. Gostitelji so na zadnjem srečanju slavili minimalno zmago z rezultatom 1:0 in tako je Slovenija ob dveh porazih in zmagi zasedla tretje mesto v skupini.

Nasprotnika sta imela tudi v prvem polčasu nekaj zrelih priložnosti za dosego zadetkov, vendar sta mreži v prvem polčasu ostali nedotaknjeni. Omeniti velja obrambo slovenskega vratarja Turka, ki je ubranil strel z bele točke, izvedel ga je Hoogewerf. Edinega zadetka na srečanju se je v deseti minuti nadaljevanja veselil Nizozemec, ki je v prvem polčasu zapravil priložnost z bele točke. Do konca srečanja se izzid ni spremenil in domačini so lahko slavili preboj v elitni del kvalifikacij.

V elitni del kvalifikacij se uvrstijo tudi štiri tretjeuvrščene ekipe z najboljšim izkupičkom dvobojev s prvo in drugo reprezentanco skupine, za zdaj je znan razplet štirih od trinajstih skupin.