Slovenska reprezentanca do 19 let je odigrala še drugo pripravljalno srečanje z vrstniki iz Švice, tokrat sta se nasprotnika merila v Bakovcih. Gostje so slavili z rezultatom 1:2 in se slovenskim nogometašem maščevali za torkov poraz.

Slovenija je v nekoliko spremenjeni zasedbi pričakala drugi dvoboj s Švicarji. Gostje so povedli v 14. minuti srečanja, slovenski vratar je najprej strel ubranil, vendar je bil na žogi najhitrejši Azevedo, ki je zadel za 0:1. Do konca polčasa se izzid ni spreminjal in na odmor sta nasprotnika odšla ob vodstvu mladih Švicarjev.

Slovenski reprezentantje so uspeli izzid izenačiti v dvajseti minuti nadaljevanja, proti gostujočemu vratarju je sam stekel Jošt Urbančič in ga ugnal brez večjih težav. Gostje so znova povedli v 78. minuti, ko je strel z bele točke v zadetek pretvoril Mambimbi in tudi postavil končni rezultat.

Slovenske reprezentante v novembru čakajo kvalifikacije za evropsko prvenstvo, nasprotniki bodo vrstniki iz Estonije, Ukrajine in Švedske.