Rečani nadaljujejo s pripravami v Kranjski Gori. Četa trenerja Matjaža Keka je po kranjskem Triglavu in velenjskem Rudarju ugnala še tretjega slovenskega nasprotnika. Obračun z novomeško Krko se je končal z izidom 4:0.

Obračun se je sicer pričel z minuto molka v čast preminulemu Goranu Brajkoviću, nekdanjemu članu Rijeke in hrvaškemu reprezentantu, ki je v preteklosti igral tudi za črnomaljsko Belo krajino. Rečani so v obračun krenili podjetno in povedli že v deveti minuti, ko je po levi strani igrišča prodrl Sharbini in z lepim predložkom na drugi vratnici zaposlil osamljenega Romana Bezjaka, ki je pozorno spremljal akcijo in žogo z bližine potisnil v mrežo Krke. Hrvaški podprvak je prednost podvojil v 35. minuti, ko si je Kastrevec privoščil dve napaki na sredini igrišča, kar so Rečani znali izkoristiti v svojo korist. Po novem predložku z leve strani igrišča je zadel bolgarski napadalec Hristov, ki je imel v kazenskem prostoru Krke precej prostora. 2:0 je bil tudi izid polčasa, oba trenerja pa sta v nadaljevanju precej premešala enajsterici. Pri Rijeki je Kek v igro namesto Bezjaka poslal Balaja, ki je v 74. minuti povišal vodstvo moštva s Kantride, potem ko je uspešno preigraval na robu kazenskega prostora in po strelu z leve strani zadel v daljši kot novomeških vrat. Končni izid srečanja je po globinski podaji dosegel Hristov, ki je pobegnil Ejupu in z desne strani kazenskega prostora žogo le še dvignil preko Barukčića.

RIJEKA 4:0 KRKA
Bezjak (9′), Hristov (35′, 87′), Balaj (74′)
Krka – začetna enajsterica: Mitrović, Perić, Kastrevec, Ejup, Dežmar, Welbeck, Mojstorovič, Collins, Potokar, Dam. Marjanović, Dangubić. Igrali so še: Barukčić, Dar. Marjanović, Pavić, Vučkić, Aniekan, Novinić, Cerar, Kramar, Marotti, Bele, Kauber, Dorniž.  Trener: Andrej Kastrevec.