Ljubljanska Olimpija je sporočila, da je sporazumno prekinila pogodbo z branilcem Vitalijsem Maksimenkom. Prekinitev je pogojevana s podpisom pogodbe z novim delodajalcem, v prihodnjih dneh bo 29-letni branilec odpotoval na Japonsko k drugoligašu Omiyi Ardiji, kjer bo moral opraviti še zdravniški pregled.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po epizodi v Celju se Nieto vrača v matični klub

Španski bočni branilec Juanjo Nieto se po dveh sezonah v dresu Celja ponovno vrača v domov…