Na drugi pripravljalni tekmi je NK Maribor v turškem Beleku doživel prvi poraz, z 1:3 je bil boljši romunski Vaslui. Prvi polčas je minil brez zadetkov, v drugem pa so Romuni dosegli tri zadetke, poraz Mariborčanov pa je v 90. minuti ublažil Matic Črnic.

Prvi polčas je minil ob prevladi ekipe Maribora, ki ni znala izkoristiti premoč, velja omeniti, da je Dervišević stresel prečko. V nadaljevanju pa so nogometaši Vasluija kaznovali številne zapravljene priložnosti slovenskega prvaka in povedli. V gneči v kazenskem prostoru Maribora se je najboljše znašel Prahić in iz obrata žogo ob levi vratnici spravil v mrežo. Drugi zadetek so Romuni dosegli po hitrem protinapadu, ko je Patulea z udarcem v nasprotni kot s 14 metrov premagal Pridigarja. Tretji romunski zadetek je padel s prostega strela, katerega je uspešno izvedel Sanmartean in zadel desni zgornji kot. Častni zadetek pa je za vijoličaste dosegel Črnic, ko je po podaji Mertlja nameril v levi zgornji kot za končnih 1:3.

NK MARIBOR 1:3 VASLUI